• Müşteri Hizmetleri: 0 212 532 0 571
  • Whatsapp: 0 555 888 0 571
Menu icon

Umreye Gitmek İçin Ne Yapmalıyım, Nelere Dikkat Etmeliyim?

Umreye Gitmek İçin Ne Yapmalıyım?

Kutsal toprakları Hac mevsimi ile sınırlı olmaksızın ziyaret etmek ve kura engeline takılmamak için birçok kişi umre ziyareti yapmayı tercih ediyor. Bununla birlikte çoğu kişi bu ziyareti nasıl gerçekleştirebileceğini, hangi belgelere ihtiyacı olduğunu bilemiyor. Dolayısıyla umreye gitmek için ne yapmalıyım sorusu birçok kişinin zihnini meşgul ediyor. Yetkili makamların izni ile hizmet veren acenteler aracılığıyla konforlu bir umre seyahati gerçekleştirmek mümkün. TURSAB ve IATA üyesi firmamızın 20 yılı aşan deneyimi ile sıkıntısız bir umre geçirebilirsiniz. İletişim kanallarımızdan ulaştığınız takdirde her aşamada yapmanız gerekenler ve hazırlamanız gereken belgeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Umreye Gitmek İçin Ne Yapmalıyım, Nelere Dikkat Etmeliyim?

Binlerce kilometre gittikten sonra kutsal topraklarda hatırlamak istemeyeceğiniz olumsuzluklar yaşamak istemiyorsanız umreye gitmek için ne yapmalıyım sorusu üzerinde düşünerek karar vermenizde yarar var. Acente ile seyahat edecekseniz firmanın TURSAB ve IATA’da kaydı bulunmasına özen göstermelisiniz. Firmamızın bu kayıtları ile ilgili bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Kutsal topraklara ilk kez gidiyorsanız orada size rehberlik edecek kişilerin deneyim ve bilgisinin yeterli olması da büyük önem taşıyor. Nasıl bir yerde konaklamak istediğinize göre de umre tercihleri değişiyor.

Umreye Gitmek İçin Ne Yapmalıyım, Hangi Turu Seçmeliyim?

Umreye gitmek için ne yapmalıyım sorusuna yanıt arayanlar birden fazla tur seçeneğinin bulunduğunu da öğreniyor. Turların süresi ve zamanlaması değiştiğinden şartlarınıza uygun bir seçim yapmanız mümkün. Tur seçimi yaparken bütçenizi dikkate almalı, konaklayacağınız yerlerin önemli mekanlara uzaklığını öğrenmeli, otel hizmetlerinden hangilerinden ücretsiz yararlanabileceğinizi sormalısınız. Hangi havayolu ile seyahatinizin gerçekleşeceğini, havalimanına indikten sonra konaklama alanına nasıl ulaşacağınızı, umrenizin hangi şehirden başlayacağını, umre kapsamındaki gezilerin nasıl gerçekleştirileceğini öğrenmenizde de yarar var.

SAYFALAR

Eposta adresinizi kaydedip yenilik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Umre,Hac,Kudüs

Her hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılamaz.
© 2016 www.erenerturizm.com.tr
sosyal medya sosyal medya sosyal medya sosyal medya