• Müşteri Hizmetleri: 0 212 532 0 571
  • Whatsapp: 0 555 888 0 571
Menu icon

Umre Bedeli

Bilindiği gibi Hac farizasını yerine getirebilmek için ülkemizde belirlenmekte olan bir kontenjan bulunmaktadır. Her ile farklı kontenjanlar ayarlandığı için Hac vazifesi istendiği zaman yapılamamaktadır. Ancak kutsal toprakların hasretiyle yanıp tutuşmakta olan Müslümanların o toprakları görebilmesi için uzun zamandır hizmet vermekte olan Erener Turizm farklı umre paketleri ayarlayarak bu konuda da hatırı sayılır bir hizmete imza atmaktadır. Üstelik oldukça uygun umre bedeli karşılığında gerçekleştirmekte olan bütün umre ziyaretlerinde yüz güldüren sonuçlara imza atılmaktadır. Bunun gerçekleştirilebilmesi için tamamen İlahiyatçı bir kadroyla ve teknik bir ekiple çalışan firmamız istenen her türlü zaman diliminde farklı umre paketleri hazırlayarak hem her bütçeye hem de her ihtiyaca farklı çözümler sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Ekonomik Umre Bedeli ve Kaliteli Hizmet

Her kesimden vatandaşımızın umre ziyaretini yapabilmesi için oldukça ekonomik umre bedeli belirlenen paketlerimizde standart olarak sunulan birçok hizmet bulunmaktadır. Bunların en başında vize işlemlerinizin firmamız tarafından halledilmesi gelmektedir. Ayrıca uçak seyahatiniz için 3 farklı hava yoluyla size nitelikli ve keyifli dakikalar sunulacaktır. Oldukça ekonomik bir şekilde uçak biletinizi satın almanıza da yardımcı olunacaktır. Umre tur programlarının tamamında yemekler birinci sınıf aşçıların elinden çıkmakta barınacak olduğunuz yerlerin hepsinde klimalı odalar bulunmaktadır. Telefon, televizyon gibi opsiyonel çözümler de firmamızın sunmuş olduğu umre paketlerinde yerini almış durumdadır. Mekke ve Medine’de ziyaret edilecek bütün yerlerin gezilmesinde İlahiyatçı bir ekip size eşlik edecektir. Böylece aklınıza takılan bütün sorulara Kur’an ve hadisler ışığında doyurucu ve doğru cevaplar verilecek umre ziyaretinizin manevi bir atmosferde geçmesi için tüm uygulamalar devreye girecektir. Opsiyonel olarak sunulmakta olan farklı çözümlerimiz olduğu gibi tüm umre tur paketlerinde transfer hizmetlerinde lüks araçlar size hizmet edecektir. Böylece havaalanından otelinize otelden Mekke ve Medine transferlerine kadar aradığınız her türlü erişim hizmetinde firmamızın uygulamaları yanınızda bulunacaktır.

Her Bütçeye Hitap Eden Umre Bedeli

Yılın 365 günü umre yapılabilmesi için farklı paketler firmamızın ürün portföyünde yer almaktadır. Bunlar arasında bulunan yaz ve bahar umreleri dönemsel olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Ramazan ve Şevval ayına özel olarak da umreler yapılabilmektedir. Bununla yetinmeyen firmamız sömestr umre uygulaması ile öğrenci ve öğretmenlere de kolaylıklar tanımlamaktadır. Ayrıca konfordan taviz vermek istemeyen müşterilerimiz için VIP umre turları da çok farklı opsiyonlarla ve uygun umre bedeli ile talep eden müşterilerimize sunulabilmektedir.

SAYFALAR

Eposta adresinizi kaydedip yenilik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Umre,Hac,Kudüs

Her hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılamaz.
© 2016 www.erenerturizm.com.tr
sosyal medya sosyal medya sosyal medya sosyal medya